Coach pomoże Ci znaleźć rozwiązanie. Mentor podpowie Ci rozwiązanie. Trener dopilnuje, byś wdrożył rozwiązanie. Wybierz sposób, który jest dla Ciebie najlepszy. A może wszystkie trzy w jednej osobie? Zobacz więcej…

z A do B coach mentor trenerMożesz wybrać dowolną formę współpracy, która najbardziej odpowiada Tobie lub Twojej sytuacji. Mogę przygotować dla Ciebie indywidualny plan pracy nad zmianami, na podstawie porównania i analizy tego, co masz dziś, z tym, co chciałbyś mieć w przyszłości. Pamiętaj, że to, co będziesz mieć za 5 czy 10 lat nie zależy od wróżki, konstelacji gwiazd, polityki rządu czy Twoich rodziców. To zależy tylko od tego, jakie decyzje podejmiesz dzisiaj i jakie działanie, będzie konsekwencją tych decyzji.

Coaching

Moim zadaniem w coachingu jest  pomóc Ci w przyspieszeniu tempa rozwoju, polepszeniu efektów działania, osiągnięciu zamierzonego celu. Jako coach nie daję Ci gotowych rozwiązań (to zadanie mentora), lecz ułatwiam odnalezienie i odczytanie właściwych dla Ciebie drogowskazów i samodzielnie znalezienie rozwiązania. Coach potrafi zadać odpowiednie pytania, które nawet nie przyszły Ci jeszcze do głowy lub nie miałeś odwagi ich sobie zadać. Dzięki coachingowi ustalasz konkretniejsze cele, optymalizujesz swoje działania, podejmujesz trafniejsze decyzje i pełniej korzystasz ze swoich naturalnych umiejętności.

Forma pracy

Praca z coachem jest indywidualna, najczęściej składa się na nią 6-8 sesji trwających ok. 2 godziny każda. Każdy termin ustalany jest odrębnie, ale nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie. Możemy spotkać się na żywo albo przez Skype/telefon bez względu na Twoje miejsce zamieszkania.

Ile to kosztuje?

Koszt pojedynczej 2-godzinnej sesji wynosi 250 zł. Rabat – jeśli zamówisz z góry 8 sesji, zapłacisz tylko za 7. Twoja inwestycja w coaching, który może przynieść bezcenne zmiany w Twoim życiu, to rząd wielkości minimalnej miesięcznej płacy w Polsce. Niektórzy wydają więcej na ciuchy, czy używki – warto przemyśleć.

ZAMÓW COACHINGlub zadaj pytanie

Mentoring

Mentoring jest partnerską relacją (czasem nazywana „relacją mistrza i ucznia”), w której mentor może pełnić rolę nauczyciela, doradcy bądź konsultanta. W większości wypadków mentor jest praktykiem i ma doświadczenie w temacie, z którym się do niego zgłaszasz. Może razem z Tobą znaleźć najlepsze rozwiązanie lub podsunąć Ci sprawdzone metody, które są mu znane z jego doświadczenia.

Forma pracy

Praca z mentorem jest indywidualna lub zespołowa. Może ograniczać się do pojedynczej porady lub długiej współpracy, aż do realizacji danego projektu lub osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku. W zależności od potrzeby i formy współpracy, możemy spotkać się osobiście lub wykorzystywać środki komunikacji, od maila, przez komunikatory, aż po telefon.

Ile to kosztuje?

Koszt godzinnej konsultacji/porady/mentoringu zaczyna się od 200 zł. Stawka jest uzależniona od rodzaju współpracy, czasu jej trwania i stopnia trudności. Zawsze jest ustalana indywidualnie.

ZAMÓW MENTORINGlub zadaj pytanie

Trening motywacyjny

Trening motywacyjny to połączenie coachingu i mentoringu, z jednoczesnym sprawdzaniem Twoich wyników i korygowaniem w trakcie sesji czy współpracy. Trener skłania Cię do samodzielnego szukania rozwiązań, może również zaproponować pewne gotowe metody. Podstawą przy Twoim rozwoju jest tutaj budowanie automotywacji, wiary we własne możliwości, kreatywności, determinacji, konsekwencji i samodzielnego radzenia sobie w przyszłości. Twoje życie zacznie się zmieniać w czasie treningu, już od pierwszego spotkania, ale również przygotuję Cię na to, byś w przyszłości radził sobie zupełnie sam, nawet w sytuacjach ekstremalnych, które normalnie mogłyby Cię załamać.

Forma pracy

Forma treningu jest ustalana indywidualnie. Każda osoba potrzebuje innego tempa pracy i zmian, innej kontroli czy odmiennego zaangażowania trenera w swój proces zmian. Być może nasza współpraca będzie wymagała spotkań na żywo lub tylko telefonicznych, być może spotkamy się gdzieś “w Twoim życiu”, w firmie, w domu, na siłowni, na randce, kto wie…
Pomogę Ci przejść krok po kroku etap zmian, tak długo, jak potrzebujesz, do momentu, kiedy dalej będziesz chciał iść już sam.

Ile to kosztuje?

Trening motywacyjny ma bardzo wiele możliwych form współpracy, stąd nie da się go jednoznacznie wycenić. Stawka jest uzależniona od rodzaju współpracy, czasu jej trwania i stopnia trudności. Zawsze jest ustalana indywidualnie.

ZAMÓW TRENINGlub zadaj pytanie


Poniższe usługi dotyczą osób, które korzystają z portali randkowych:

 1. Poprawienie opisu na portalu randkowym

  Warto sprawić, by Twój opis był marketingowy. Czasem potrafimy napisać o sobie, lecz w sposób, który nie działa na drugą stronę jak magnes. I choć jesteś wartościową osobą, która będzie świetnym partnerem, to jednak z powodu niewłaściwie skonstruowanego opisu nikt się o tym nie dowie.
  Pomagam stworzyć taki opis, który działa magnetycznie, przyciąga do Ciebie, ukazuje Cię w pełnym świetle. Innymi słowy – zwiększa znacznie Twoje szanse na poznanie tej właściwej osoby.
  Lecz UWAGA!
  Ja nie piszę opisu za Ciebie i nie stosuję sztuczek manipulacyjnych. To byłoby oszustwo, a na portalu randkowym należy pisać tylko prawdę. Dlatego to Ty piszesz opis wg moich wskazówek, a ja dopiero wtedy go poprawiam tak, by był prawdziwy i czytelny marketingowo.
  Koszt – 120 zł. Wzrost skuteczności 20-100%.

 2. Pełna analiza profilu na portalu randkowym

  Zawiera się w tym poprawienie opisu zgodnie z punktem 1. oraz sprawdzenie całego Twojego profilu, łącznie ze zdjęciami. Doradzam Ci co warto zrobić, czy poprawić, a czego robić kategorycznie nie wolno. Wybieramy zdjęcia, dopieramy opisy i podpisy.
  Koszt – 180 zł. Wzrost skuteczności nawet o 500%.