Książki i poradniki mają ten plus, że często autor zawiera w nich esencję wieloletnich doświadczeń, a nieraz całego swojego życia. Zamiast ciągle próbować, popełniając niejednokrotnie wiele błędów po drodze, wystarczy sięgnąć po jedną czy kilka książek z danego tematu i skorzystać z gotowych, sprawdzonych rozwiązań.


BLOG z kolei to naprawdę wyjątkowa forma zaistnienia w sieci i komunikacji z czytelnikami. Kiedyś traktowane głównie jako strony osobiste, czy wręcz pamiętniki online. Dzisiaj mają zupełnie inne znaczenie – mogą być zarówno utożsamiane z autorem treści bloga o dowolnej tematyce, jak również mogą być tematyczne, związane z konkretną dziedziną życia, zainteresowaniami, wydarzeniami. Trudno mówić tu o jakichkolwiek ograniczeniach.

Moje blogi mają głównie charakter edukacyjno-rozrywkowy. Kieruję je zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Tworzę je osobiście lub we współpracy z autorami i zawsze staram się, by miały wysokiej jakości, wartościowe treści. Blogowanie to zdecydowanie jedna z moich pasji.

KLIKNIJ I NAPISZ DO MNIEjeśli chcesz nawiązać współpracę   KLIKNIJ I NAPISZ DO MNIEjeśli chcesz mieć własnego bloga

Kilka z moich blogów:

Zakochajmy Polskę   Ziołowo i Zdrowo   Piosenki Dla Dzieci

 

 

 


KLIKNIJ w interesującą Cię książkę:

Organizacja czasu           3 godziny

14 sposobow poradnik
BEZPŁATNA
Jak rozkochać w sobie chłopaka
BEZPŁATNA