Krótkie, ale jakże ważne słowo ode mnie:Adam Jakubiak - Dating Coach, Trener Motywacyjny

Życie masz tylko jedno. A czas płynie, czy tego chcesz czy nie.

To, co masz dzisiaj, to wynik Twoich działań sprzed pięciu, dziesięciu lat. A co będziesz mieć w przyszłości? Za dziesięć lat? Dokładnie to, co zrobisz dzisiaj. A jeśli nic nie zrobisz?…

Jeśli nic nie zrobisz, będziesz mieć dokładnie to samo, co masz dzisiaj plus premię w postaci wielkiego żalu do siebie, że kiedyś czytałeś te słowa i nie podjąłeś żadnego działania, by zmienić swoje życie. Nie będziesz wtedy żałował tego, co zrobiłeś, lecz tego, czego nie zrobiłeś a miałeś szansę.

Dziś jesteś w tym momencie, w którym możesz podjąć DECYZJĘ, za nią może pójść DZIAŁANIE, a wszystkiego dopełni DETERMINACJA (moje słynne DDD), która zmieni Twoje życie. Zaczynasz od jednej chwili, to tylko jedna decyzja, którą podejmujesz zupełnie sam.

TERAZ

Jeśli nie czujesz się na siłach, by sprostać wyzwaniu samodzielnie lub jeśli chcesz dokonać zmian sprawnie, szybko i możliwie bezbłędnie, służę moją pomocą. Jeśli podejmiesz taką decyzję – dalej działamy już razem. Jestem od tego, by pomóc Ci znaleźć odpowiednią drogę i dopilnować byś pewnie po niej dążył do przodu. Byś stał się osobą, która wie, czego chce i pewnie po to sięga, osobą, która sama kreuje świadomie swoje życie.

Adam Jakubiak - Trener Motywacyjny w czasie szkoleniaCzy to nie najlepszy moment, by dowiedzieć się więcej? By zacząć układać swoje życie tak, jak tego pragniesz? Praca nad sobą, którą wykonasz przez najbliższy czas, niezależnie od tego czy samodzielnie, czy z moją pomocą, zaowocuje na całe życie.

Życzę Ci dobrej decyzji, odpowiedniego działania i wytrwałości.

                          Adam Jakubiak


Szkolenie Zakochajmy Polskę - GdyniaAdam Jakubiak
trener motywacyjny, life & dating coach, dawny ekspert portali Sympatia, Sympatia Plus i My Dwoje, współautor poradnika „3 Godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość”, autor książek, poradników, wielu artykułów i opracowań dla singli i osób w związkach.
Twórca 100-dniowego Treningu Motywacyjnego i przede wszystkim pomysłodawca, a także główny prelegent szkoleń dla singli “Zakochajmy Polskę”.

Adam od kilku lat aktywnie wspiera i motywuje osoby, które straciły wiarę w siebie i swoje możliwości, a także szansę na znalezienie drugiej połówki. Pomaga zarówno na gruncie prywatnym, jak i biznesowym. Zaraża optymizmem i nie pozwala wrócić do dawnego, schematycznego myślenia, co stanowi świetny początek dla zmian w życiu każdego, kto korzysta z pomocy Adama.

Adam Jakubiak w obiektywie DolceVitaPracuje zarówno z osobami samotnymi, singlami, jak i z parami, narzeczonymi, parami w trudnych związkach, osobami, które dbają o swój rozwój osobisty, chcą stać się lepszymi partnerami. W czasie sesji stosuje niekonwencjonalne metody, choć zna i te standardowe, mówi wprost, choć jest też subtelny, używa logiki, ale potrafi przeżywać emocjonalnie, daje nadzieję, jednocześnie budując fundamenty pod twarde i konkretne działania w drodze do celu swojego klienta, słucha, lecz potrafi powiedzieć to, co trzeba i przede wszystkim pomaga.

Dla Adama nie ma rzeczy niemożliwych.