W czym mogę pomóc właśnie Tobie?

Chcesz być bardziej szczęśliwy, cieszyć się życiem?
Może pragniesz zrozumieć, czym jest szczęście, jak mieć go więcej? Jak zaakceptować, polubić, pokochać siebie? Może chcesz wyrobić w sobie dobre nawyki, zmienić przekonania na wspierające? Może chcesz kochać i być kochanym? Może chcesz znaleźć swoją drugą połówkę, wymarzonego partnera/partnerkę, poznać prawdziwą miłość i cieszyć się udanym związkiem?

W czym mogę pomóc?

Chcesz mieć więcej czasu, spełniać marzenia?
Może wciąż walczysz z uciekającym Ci czasem i chcesz mieć go więcej dla siebie? Może chcesz przestać kręcić się w kółko i zacząć wreszcie posuwać się do przodu? Może chcesz mieć więcej czasu dla bliskich, dla rodziny, by cieszyć się każdą chwilą z nimi? Może chcesz stanąć wreszcie przed lustrem i powiedzieć do siebie: „To jest TO. Wreszcie masz fajne życie”?

W czym mogę pomóc?

Chcesz rozwinąć swój biznes, mieć w końcu pieniądze?
Może masz dość tego, co aktualnie robisz i chciałbyś to zmienić na coś, co kochasz? Może chciałbyś pracować w domu lub w dowolnym miejscu na świecie? A może chciałbyś zarobić tyle, by już nie musieć pracować i gotów jesteś zaangażować się, żeby tak było?

W czym mogę pomóc?

Chcesz odkryć swój prawdziwy potencjał i możliwości, zadbać o swój rozwój osobisty?
Może czujesz, że możesz więcej, że chcesz pokazać sobie i światu na co Cię jeszcze stać? Może przestała interesować Cię przeciętność? Może chcesz wstawać każdego dnia z uśmiechem, z chęcią do życia, z motywacją do działania? Może chcesz zostawić coś po sobie, jakiś ślad w dziejach?

W czym mogę pomóc?


To, co powyżej, to moja wizja tego, w czym mogę pomóc, w czym ja jestem dobry. Być może jednak żaden z tych tematów nie pasuje do Ciebie i Twojej sytuacji. Może chcesz czegoś zupełnie innego, może masz inne marzenia, pragnienia. A może po prostu nie wiesz, czego chcesz. I to też jest ok.

Najważniejsze, by zacząć, nawet jeśli nie wiesz jak. Jeśli będziesz naprawdę tego chciał, to zaczniesz, a jak to zrobić i co robić dalej przyjdzie z czasem.

Powtarzam zawsze: „albo Ty pokierujesz swoim życiem, albo życie pokieruje Tobą„. Dlatego…

…w czym mogę Ci pomóc?…

Wiem, że chcesz coś ze sobą zrobić, skoro jesteś tutaj i czytasz te słowa. I z pewnością coś zrobisz, coś zmienisz. Pytanie tylko KIEDY? W 99% przypadków są dwie sytuacje, w których podejmujesz decyzję o zmianie:

  1. Pierwsza – ta właściwa, ale niestety tylko u nielicznych ludzi – zmieniasz coś, ponieważ naprawdę tego chcesz i postanowiłeś coś z tym zrobić. BRAWO!
  2. Druga – ta mniej właściwa i niestety u większości ludzi – zmieniasz coś, ponieważ musisz, nie masz już innego wyjścia. Najczęściej jest to wynikiem jakiegoś poważnego wydarzenia w Twoim życiu (ciężka choroba, czyjaś śmierć, wypadek – zobacz, jak często ludzie rzucają palenie lub zaczynają się poważnie odchudzać dopiero, gdy lekarz powie im, że zostało niewiele życia, jeśli czegoś nie zmienią). W takich sytuacjach staje Ci przed oczami całe życie i masz silną motywację, by coś zmienić.

Mam nadzieję, że u Ciebie będzie to jednak pierwsza sytuacja. Jeśli podejmiesz tę ważną dla Ciebie decyzję, po prostu napisz do mnie i opowiedz o tym, co Ci w duszy gra, co chcesz zmienić lub osiągnąć. Napisz w czym mogę Ci pomóc?

NAPISZ DO MNIEi opowiedz w czym mogę Ci pomóc

Jeśli chcesz mnie poznać jeszcze bardziej lub nie wiesz jeszcze, co chcesz zmienić w swoim życiu, możesz skorzystać z krótkiej, bezpłatnej konsultacji.

SKORZYSTAJ Z KONSULTACJI

Dziękuję, że jesteś i cieszę się, że chcesz pracować nad sobą. Czekam na wiadomość od Ciebie

Adam Jakubiak - w czym mogę pomóc?Adam Jakubiak

Więcej o mnie

Więcej o mojej ofercie

Zapisz