Opinie

Paweł Zakrzewski – urzędnik

     „Konsultacje udzielane przez Pana Adama Jakubiaka są w pełni profesjonalne i ze wszech miar konstruktywne oraz rzeczowe, w pełni wyczerpują one poruszane zagadnienia.
W mojej ocenie doświadczenie oraz zasób wiedzy i umiejętności wspomnianego trenera rozwoju osobistego absolutnie są godne polecenia. Zwłaszcza wszystkim tym osobom, które potrzebują fachowego i skutecznego wsparcia w dowolnej dziedzinie życia. U większości z nas pojawiają się przecież trudne niekiedy chwile. Wtedy to narastające wątpliwości oraz niepewność w próbach podjęcia działań zaradczych często uniemożliwiają jakiekolwiek racjonalne poczynania, a nawet wywołują skutki odwrotne do zamierzonych…
Reasumując: doskonale zindywidualizowane podejście Pana Adama Jakubiaka do każdej zwracającej się z prośbą o udzielenie wsparcia osoby, w połączeniu z bardzo wysokim poziomem kultury osobistej oraz szeroko rozumianych kompetencji podbudowanych gruntownymi kwalifikacjami, ponad wszelką wątpliwość powinno stanowić wzór do naśladowania dla innych doradców w przedmiotowej branży. Wytrawny ekspercki poziom udzielanych porad można z całym przekonaniem polecić każdemu potrzebującemu wsparcia w dowolnym zakresie ludzkich spraw i problemów – ze szczególnym uwzględnieniem wieloaspektowej specyfiki relacji interpersonalnych.”

Paweł Zakrzewski (42 l.) – urzędnik administracji wojewódzkiej

Skorzystał z: coaching indywidualny / trening motywacyjny

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments