Trener Motywacyjny
O MNIE

Krótkie, ale jakże ważne słowo ode mnie

Adam Jakubiak: Życie masz tylko jedno. A czas płynie, czy tego chcesz czy nie.

To, co masz dzisiaj, to wynik Twoich działań sprzed pięciu, dziesięciu lat. A co będziesz mieć w przyszłości? Za dziesięć lat? Dokładnie to, co zrobisz dzisiaj. A jeśli nic nie zrobisz?…

Adam Jakubiak Trener MotywacyjnyJeśli nic nie zrobisz, będziesz mieć dokładnie to samo, co masz dzisiaj plus premię w postaci wielkiego żalu do siebie, że kiedyś czytałeś te słowa i nie podjąłeś żadnego działania, by zmienić swoje życie. Nie będziesz wtedy żałował tego, co zrobiłeś, lecz tego, czego nie zrobiłeś a miałeś szansę.

Dziś jesteś w tym momencie, w którym możesz podjąć DECYZJĘ, za nią może pójść DZIAŁANIE, a wszystkiego dopełni DETERMINACJA (moje słynne DDD), która zmieni Twoje życie. Zaczynasz od jednej chwili, to tylko jedna decyzja, którą podejmujesz zupełnie sam.

TERAZ

Jeśli nie czujesz się na siłach, by sprostać wyzwaniu samodzielnie lub jeśli chcesz dokonać zmian sprawnie, szybko i możliwie bezbłędnie, służę moją pomocą. Jeśli podejmiesz taką decyzję – dalej działamy już razem. Jestem od tego, by pomóc Ci znaleźć odpowiednią drogę i dopilnować byś pewnie po niej dążył do przodu. Byś stał się osobą, która wie, czego chce i pewnie po to sięga, osobą, która sama kreuje świadomie swoje życie.

Adam Jakubiak Zakochajmy PolskeCzy to nie najlepszy moment, by dowiedzieć się więcej? By zacząć układać swoje życie tak, jak tego pragniesz? Praca nad sobą, którą wykonasz przez najbliższy czas, niezależnie od tego czy samodzielnie, czy z moją pomocą, zaowocuje na całe życie.

Życzę Ci dobrej decyzji, odpowiedniego działania i wytrwałości.

                                                             Adam Jakubiak


Zobacz też:

  Kim jestem?

Adam Jakubiak - podpisywanie książki 3 godziny  Ja, media i nie tylko

Adam Jakubiak - fajny gość  Co jeszcze we mnie siedzi…

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments