Portal My Dwoje
RELACJE, Szukam Partnera, Szukam Partnerki

Profil na portalu randkowym – ANALIZA

Profil na portalu randkowym może być niezwykle skuteczny…

Profil na portalu randkowym? Zastanawiasz się czy założyć tam konto? A może już je masz, lecz nie za bardzo działa i od znajomych słyszałeś podobne opinie?

Spójrz na to inaczej. Gdybyś dostał świetny przepis na ciasto, wprost rewelacyjny, ale w czasie przygotowywania nie dodałbyś trzech składników i piekłbyś o połowę za krótko w za niskiej temperaturze – z ciasta nie wyjdzie nic zjadliwego. Czy wtedy powiesz, ze to przepis był kiepski?

Lub jeśli wsiadłbyś do najnowszego auta wyścigowego i jechał cały czas tylko na jedynce, to powiedziałbyś, że to auto jest beznadziejne?

Podobnie jest z portalami randkowymi – działają znakomicie, jednak większość ludzi nie wykorzystuje ich możliwości nawet w połowie lub robi to niewłaściwie. Koniec końców nikt nie widzi winy w sobie lecz oczywiście w portalu i ludziach, którzy na nim są.

Jeśli coś robisz – rób to dobrze.

profil na portalu randkowymJeśli zdecydujesz się założyć profil na portalu randkowym – zrób to prawidłowo, zgodnie z poniższymi wskazówkami. Nie odwalaj fuszerki, ponieważ nie zadziała. Coś co zrobisz dobrze, będzie dobrze działać i przynosić efekty. Po stworzeniu profilu, np. na jednym z najlepszych portali randkowych – My Dwoje, sprawdź go dwa razy i spójrz na niego z boku, postaw się na miejscu osoby, która ten profil będzie oglądać.

Pamiętaj przede wszystkim o jednej, niezwykle ważnej rzeczy – nie kłam! Nie ubarwiaj siebie na siłę, nie opisuj siebie inaczej niż jest naprawdę, nie dodawaj sobie, ale i nie ujmuj. Po prostu pisz prawdę. Prawda i tak wyjdzie na jaw. Poza tym nigdy nie wiesz, czy dla Twojego odbiorcy atrakcyjniejsza jest prawda o Tobie czy kłamstwo. W opisie odchudzisz się 10 kg, a potem się okaże, że ktoś właśnie przez to nie wybrał Ciebie, gdyż wolał tęższe osoby. Kłamstwo nie ma sensu.

Jeśli zupełnie sobie nie radzisz lub potrzebujesz fachowej pomocy – na końcu artykułu znajdziesz moje propozycje współpracy. A teraz przeczytaj 10 wskazówek, jak prawidłowo założyć profil na portalu randkowym.

profil-na-portalu-randkowym Profil na portalu randkowym – jak skutecznie korzystać

 1. Uzupełnij cały opis, zarówno o sobie, jak i o wymarzonym partnerze – zamieść w nim wszystko co dla Ciebie ważne. Opis powinien być łącznie na co najmniej stronę A4. Profil na portalu randkowym nie może być pusty lub zawierać zdań w stylu: „chcesz mnie poznać to napisz”.
 2. W opisie umieść info o sobie, które chcesz, by ktoś dowiedział się o Tobie. Napisz nie tylko jakie książki lubisz, ale również jaki będziesz w związku, czym jest dla Ciebie miłość, co kochasz, a czego nie znosisz. W opisie o partnerze nie bój się umieścić swoich oczekiwań. W końcu masz wymagania nawet co do pasty do zębów, więc co dopiero jeśli chodzi o życiowego partnera.
 3. Dodaj zdjęcia – od pięciu do dziesięciu. Wszystkie wyraźne. Co najmniej jedno powinno pokazywać całą Twoją sylwetkę.
 4. Uzupełnij wszystkie pola, które są do wypełnienia, nawet jeśli to zajmuje sporo czasu – każde pole czemuś służy, nie są tam dla kaprysu.
 5. Wypełnij profil psychologiczny.
 6. Wybierz login, który coś znaczy i daje info o Tobie. Lepszy znacznie jest: „miłośniczkagór” niż „anna1988uuu”.
 7. Uzupełnij motto – to dodatkowe pole gdzie możesz się zareklamować. Motto „takiego partnera szukasz” działa lepiej niż „nie wiem co wpisać”.
 8. Pisz prawdę i tylko prawdę – w końcu tego samego oczekujesz od drugiej strony, prawda? 😉
 9. Szukaj na portalu aktywnie – nie bój się napisać do kogoś jako pierwszy / pierwsza. Tak kobiety mogą pisać jako pierwsze – nawet powinny.
 10. Nie stosuj wiadomości „kopiuj-wklej”, nie wysyłaj oczek i zaczepek, nie pisz: „Cześć, co tam?”. Pisz pełne, wartościowe, minimum kilku zdaniowe wypowiedzi.

profil-na-portalu-randkowymJeśli sobie nie radzisz

Jeśli nie wiesz, jak to wszystko ogarnąć, nie radzisz sobie, próbowałeś i Ci nie wychodzi, mam dla Ciebie kilka propozycji:

 1. Poprawienie opisu na portalu randkowym

  Warto sprawić, by Twój opis był marketingowy. Czasem potrafimy napisać o sobie, lecz w sposób, który nie działa na drugą stronę jak magnes. I choć jesteś wartościową osobą, która będzie świetnym partnerem, to jednak z powodu niewłaściwie skonstruowanego opisu nikt się o tym nie dowie.
  Pomagam stworzyć taki opis, który działa magnetycznie, przyciąga do Ciebie, ukazuje Cię w pełnym świetle. Innymi słowy – zwiększa znacznie Twoje szanse na poznanie tej właściwej osoby.
  Lecz UWAGA!
  Ja nie piszę opisu za Ciebie i nie stosuję sztuczek manipulacyjnych. To byłoby oszustwo, a na portalu randkowym należy pisać tylko prawdę. Dlatego to Ty piszesz opis wg moich wskazówek, a ja dopiero wtedy go poprawiam tak, by był prawdziwy i czytelny marketingowo.
  Koszt – 120 zł. Wzrost skuteczności 20-100%.

   

 2. Pełna analiza profilu na portalu randkowym

  Zawiera się w tym poprawienie opisu zgodnie z punktem 1. oraz sprawdzenie całego Twojego profilu, łącznie ze zdjęciami. Doradzam Ci co warto zrobić, czy poprawić, a czego robić kategorycznie nie wolno. Wybieramy zdjęcia, dopieramy opisy i podpisy.
  Koszt – 180 zł. Wzrost skuteczności nawet o 500%.

   

 3. Indywidualny coaching

  W czasie coachingu ustalamy Twoje potrzeby i realizujemy wszystko po kolei. Możemy poprawić opis, możemy analizować Twój profil, zdjęcia, nawet wiadomości, które wysyłasz i otrzymujesz. Możemy sprawdzić dlaczego do tej pory Ci nie wychodzi, nad czym warto popracować, co zmienić. Możemy pracować nad Twoimi przekonaniami, nastawieniem, Twoim rozwojem osobistym. Ty o tym decydujesz sam lub po konsultacji ze mną.
  Koszt – 250 zł za 2 godzinną sesję przez telefon lub Skype. Skuteczność zależy głównie od Ciebie, ale miałem już przypadki skoku z jednych odwiedzin profilu na miesiąc do trzech randek w tygodniu.

 4.  

 5. Kursy

  Niezwykle obszernie opisałem temat portali randkowych w kursach dla singli. Jako najskuteczniejszej metodzie poszukiwania, poświęciłem mu aż kilka lekcji. Oprócz wszystkiego o profilu na portalu randkowym dowiesz się też znacznie więcej z innych dziedzin. Zobacz szczegóły kursów TUTAJ.


Zainteresowany? Zainteresowana? Napisz do mnie na info@TrenerMotywacyjny.pl

Adam Jakubiak Trener MotywacyjnyAdam Jakubiak
dating coach

 

Zobacz też: Jak znaleźć JĄ? JEGO?

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments