O MNIE

Kim jestem?

Adam Jakubiak trener motywacyjny, dating coach, ekspert relacji damsko-męskich. Autor wielu książek, poradników, kursów, szkoleń i artykułów z zakresu relacji, motywacji, zarządzania czasem, e-biznesu.
trener motywacyjny Twórca „100-dniowego Treningu Motywacyjnego”, „Wyzwania 365” i przede wszystkim pomysłodawca projektu
Zakochajmy Polskę.

Trener Motywacyjny nie tylko motywuje…

Adam od kilku lat aktywnie wspiera i motywuje osoby, które straciły wiarę w siebie i swoje możliwości, a także wszystkich, którzy świadomie wchodzą na drogę rozwoju osobistego. Pomaga zarówno na gruncie prywatnym, jak i biznesowym. Zaraża optymizmem i nie pozwala wrócić do dawnego, schematycznego myślenia, co stanowi świetny początek dla zmian w życiu każdego, kto korzysta z pomocy Adama.

Adam Jakubiak - o mnieW czasie sesji stosuje niekonwencjonalne metody, choć zna i te standardowe, mówi wprost, choć jest też subtelny. Używa logiki, ale potrafi przeżywać emocjonalnie, daje nadzieję, jednocześnie budując fundamenty pod twarde i konkretne działania w drodze do celu swojego klienta. Słucha, lecz potrafi powiedzieć to, co trzeba i przede wszystkim pomaga.

Dla Adama nie ma rzeczy niemożliwych.

Zobacz też:

Adam Jakubiak - podpisywanie książki 3 godziny  Ja, media i nie tylko

Adam Jakubiak - fajny gość  Co jeszcze we mnie siedzi…

Trener Motywacyjny  Słowo ode mnie

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments